نرم‌افزار تلفن گویای آنلاین

نرم‌افزار تلفن گویای آنلاین

ویپ - دفتر کار مجازی - خط مجازی


نرم‌افزار تلفن گویای آنلاین، یک نرم‌افزار تحت‌وب می‌باشد که توسط تیم برنامه‌نویسی فرآوا، طراحی و توسعه داده شده است. اساس کار این نرم‌افزار بر پایه‌ی خط مجازی می‌باشد. خطوط مجازی با پیش‌شماره‌ی تهران (021) و به صورت 8 رقمی قابل ارائه می‌باشد.

نرم‌افزار تلفن گویای آنلاین یک پنل مدیریتی تحت‌وب با کاربری آسان است که امکان تنظیم و مدیریت خط مجازی یا در حقیقت دفتر کار مجازی را در اختیار کاربران خود می‌گذارد.

فرآوا با داشتن نیروهای مجرب، متخصص و مسلط به برنامه‌نویسی و با درنظر گرفتن نیاز برخی از مشتریان اقدام به طراحی نرم‌افزاری نمود که بدون پرداخت هزینه‌های هنگفت برای سیستم تلفن گویا، کاربران بتوانند از امکانات ویپ به صورت ساده شده و کاربردی بهره ببرند.

همانطور که می‌دانید سیستم تلفنی ویپ، دارای امکاناتی است که به سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک می‌کند تا تماس‌های ورودی و خروجی خود را مدیریت کنند. امکاناتی که ویپ را نسبت به هر نوع سیستم تلفنی متمایز می‌کند شامل:


ضبط مکالمات، انتظار مکالمه (پخش موزیک‌های انتظار)، ایجاد داخلی‌های متعدد، ایجاد منوی صوتی (IVR)، طراحی منوهای تو‌در‌تو در قالب منو و زیرمنو، امکان ارسال و دریافت پیام صوتی، امکان ارسال و دریافت فکس به صورت فایل PDF، مشاهده و شنود تماس‌ها، امکان ایجاد صف انتظار (Queue) برای هر داخلی یا هر واحد از یک سازمان و ده‌ها امکانات کاربردی دیگر.

از آنجایی که راه‌اندازی سیستم ویپ ممکن است برای کسب‌وکار‌هایی با ابعاد کوچک یا بسیار کوچک (کسب‌وکارهای دو نفره یا تک نفره به صورت فریلنسر) شامل هزینه‌های بالایی شود و ازین جهت مقرون‌به‌صرفه نباشد، فرآوا با طراحی نرم‌افزار تلفن گویای آنلاین خود این مشکل را برای صاحبان این نوع از کسب‌وکارها حل کرده است.

صاحبان کسب‌وکارهای کوچک برای ایجاد حس اعتماد در مشتری، همیشه در دسترس بودن جهت ارائه‌ی خدمات و وجهه کاری بهتر نیاز به یک دفتر کار دارند که فرآوا دفتر کار مجازی را به ایشان پیشنهاد می‌کند.

نام دفتر کار مجازی ازین جهت به این نرم‌افزار داده شده است که نیاز به خط ثابت شهری و در نتیجه مکان ثابت و تعدادی پرسنل برای پاسخ‌گویی به مشتریان وجود ندارد. این دفتر کار مجازی دارای امکاناتی است که به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا تماس‌های ورودی خود را مدیریت کند، اقدام به ارسال و دریافت فکس به صورت تحت‌وب نماید، در صورت نیاز برای مشتریان خود پیام صوتی ارسال نماید، یا برای دریافت پیام‌های صوتی مشتریان تنظیمات لازم را بر روی سیستم انجام دهد. مدیریت نرم‌افزار می‌تواند گزارش تماس‌های خود را از درون نرم‌افزار در بخش مربوطه مشاهده و دریافت نماید.

هر کسب‌وکاری که به صورت قانونی و با دریافت مجوزهای لازم در حال فعالیت باشد، می‌تواند ازین نرم‌افزار استفاده کند و جهت پاسخ‌گویی به مشتریان خود خطی 8 رقمی دارد که به صورت ویژه مدیریت می‌شود.

امکانات نرم‌افزار تلفن گویای آنلاین

امکان پخش منوی صوتی
امکان دریافت تماس ورودی
امکان ایجاد داخلی‌های متعدد
ایجاد منوهای پیچیده تا دو لایه
پخش موزیک انتظار
ارسال و دریافت فکس
ارسال پیامک صوتی
دریافت پیام صوتی بر روی ایمیل
دریافت گزارش تماس
امکان فعالسازی منوی صوتی تعاملی
ارائه‌ی کد پیگیری به صورت دو طرفه


برای دریافت این نرم‌افزار می‌بایست به صورت حقوقی اقدام نموده و جهت حسن انجام کار ارائه‌ی ضمانت الزامی می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی حقوقی با واحد فروش شرکت دانش‌بنیان فراداده تماس حاصل نمایید.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سایت فراداده می‌باشد